czyszczenie granitu warszawa

Polerowanie kamienia, marmuru i granitu

By kamienne powierzchnie wykonane z granitu czy też marmuru na długi czas zachowały perfekcyjny wygląd, potrzebna im jest właściwa pielęgnacja. Kamień bowiem, choć jest materiałem niezwykle wytrzymałym na zniszczenie, pod wpływem czasu i użytkowania rysuje się i traci dawny blask. Jeżeli mają Państwo kamienne schody czy też podłogę, której chcielibyście przywrócić dawny doskonały wygląd – zapraszamy do współpracy! Wykonujemy usługi takie jak polerowanie kamienia, zapewniając naszym Klientom dostęp do najbardziej nowoczesnych rozwiązań technologicznych – dzięki nim, zarówno polerowanie granitu, jak i polerowanie marmuru wykonywane jest zgodnie z oczekiwaniami. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości, stosując sprawdzone materiały, co przekłada się na pełne zadowolenie każdego Klienta.

W jaki sposób wykonujemy polerowanie kamienia?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przy polerowaniu kamienia liczy się odpowiedni sprzęt oraz chemia, a także właściwa technika pracy. My łączymy w swoich usługach te trzy atuty. Oferujemy naszym Klientom:
 

  • zaawansowany technologicznie sprzęt do polerowania, który szybko przywróci blask i wygładzi nawet najbardziej sfatygowane posadzki kamienne,
  • nowoczesną chemię przemysłową – preparaty polerskie od znanej firmy KLINDEX, która przez ekspertów w dziedzinie kamieniarstwa uznawana jest za najlepszą pod każdym względem,
  • pomoc doświadczonych specjalistów – nasi pracownicy doskonale znają efektywne techniki, jakimi wykonuje się polerowanie marmuru, czy też polerowanie granitu, przez co nasze działania są wykonywane precyzyjnie i z troską o każdy estetyczny detal.

Wszystko to sprawia, że naszym usługom związanym z polerowaniem kamienia zaufało już bardzo szerokie grono Klientów indywidualnych oraz biznesowych – zarówno z miasta stołecznego Warszawa, które jest głównym obszarem naszego działania, jak i z innych rejonów Mazowsza i całego kraju.
 
Wszystkich, którzy zainteresowani są rzetelnym i profesjonalnym wykonaniem prac związanych z oczyszczaniem oraz polerowaniem i restauracją posadzek oraz schodów kamiennych zachęcamy do współpracy właśnie z naszą firmą. Tylko my zagwarantujemy tak wysoką jakość obsługi, łącząc ją z rozsądnymi stawkami. Chcąc poznać szczegóły naszej oferty, wystarczy zerknąć do naszego serwisu online – zachęcamy serdecznie do kontaktowania się. Czekamy na Państwa maile, telefony, jak również zapraszamy do odwiedzania naszej siedziby. Odpowiemy na każde pytanie i dopasujemy ofertę do wszystkich Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

MARMUREX - renowacja
Michał Majewski

ul. A. Solińskiego 1
03-599 Warszawa

pon. - pt.
08:00 - 20:00
sob.
08:00 - 14:00